Ще пару десятків років назад всі квартирі в пострадянському просторі були практично однаковими. Схожі шпалери, практично ідентична меблі і тьмяний кахель, який у всіх був в одних тонах. Сучасний дизайн квартири – це справжнє мистецтво. У наш час ми можемо дозволити собі створювати навколо себе, не просто комфортний і затишний простір, але і красивий і оригінальний.

Зразки фарби, вибір меблів і обробки для дивана – це далеко не все, про що варто подумати при створенні проекту інтер’єру.

Адже існують сотні маленьких рішень, які безпосередньо впливають на стиль вашого ідеального дизайну кімнати. Навіть найменша, на перший погляд, помилка, наприклад, занадто високо підвішені штори або глянсова фарба замість матової, і ви отримаєте несподіваний результат.

Ми пропонуємо вам розглянути найпоширеніші помилки в сучасному інтер’єрі, щоб ви могли їх уникнути.

 • Темні меблі
  Дуже часто, вибираючи варіанти для дитячих кімнат або для вітальні в невеликих квартирах, люди допускаю таку помилку, як вибір темної і громіздких меблів. При цьому таке рішення миттєво робить простір тісним і нагромадження. Вирішити цю проблему легко – віддайте перевагу більш світлим і легким тканинам для обробки, зупиняючись на світловідбиваючий колірній палітрі, так ви візуально збільшите простір.
 • Розмір килима
  Сучасний інтер’єр дозволяє використовувати красиві килими, створюючи цікаву точку, але варто з обережністю підходити до їх вибору. Особливо важливо враховувати основні правила вибору розміру. Наприклад, килим у вітальні повинен обов’язково заземлити всі сидіння навколо, адже маленький килимок змушує роз’єднувати меблі і здешевлює інтер’єр. Більш компактні розміри можна використовувати тільки в передпокої або ванною.Дизайн кімнати
 • Картини, підвішені занадто високо
  Коли ви складаєте візуалізацію квартири, то обов’язково повинні відразу враховувати всі предмети мистецтва, які ви хочете використовувати в дизайні. Обрати ідеальну картини для дома не просто. Але навіть після того, як вибір зроблений, багато хто робить помилки з її розміщенням і освітленням. Професіонали в області створення дизайнів квартири відзначають, що відмінною висотою для розміщення творів мистецтва – є рівень очей або приблизно так. Але тут є ще маленька хитрість, якщо ви маєте сумнів, то не варто відразу кріпити картину на стіну, нехай повисить кілька тижнів на тимчасовому гачку.
 • Недолік або надлишок світла
  В сучасному інтер’єрі важливо не тільки підібрати гарні світильники і бра, а й правильно розставити світло в кімнаті. Наприклад, коли ви обмірковуєте інтер’єр кухні в будинку, не варто планувати покупку якогось громіздкого світильника. Краще вибрати щось поменше і додати підсвічування для робочої поверхні – таке рішення буде набагато ефектніше виглядати і це дуже зручно. Найчастіше в будь-якій кімнаті потрібно два джерела світла – основний світильник і бра для більш приглушеного світла, але все залежить від самої кімнати і її призначення.
 • Неправильно підібрані штори
  Правильно підібраний текстиль для вікон завжди надає особливої ​​родзинки і затишку, але акцент тут саме на словах «правильно підібраний». Наприклад, занадто довгі або занадто короткі штори – це, як одяг неправильного розміру. Крім того важливу роль відіграють карнізи. Найкраще кріпити їх під стелю, тоді візуально стелі здаються вищими, а простір більше.

Ми сподіваємося, що завдяки цим прикладам ви зможете уникнути зайвих помилок і разом з професіоналами студії TicoDim створити сучасний інтер’єр своєї мрії.