Для отримання якісного і цікавого дизайну приміщення, реалізацію задуманого варто довірити в руки професіоналів, від цього залежить і наскільки хороший результат ви отримаєте. Наша студія Tico Dim пропонує вам таку послугу, як ремонт квартири під ключ. Завдяки їй ви зможете отримати житло або офіс своєї мрії.

Перший крок – створення дизайн-проекту

Будь-які роботи, що стосуються ремонту квартири, дому чи комерційних приміщень починаються з проекту. За це візьмуться наші фахівці. Ми вже більше 5 років на ринку, при цьому продовжуємо постійно навчатись і розвиватись. Завдяки чому ми готові запропонувати вам найкращі рішення по оптимізації і трансформації приміщень, враховуючи сучасні тенденції і ваші побажання.

Команда фахівців нашої компанії завжди серйозно підходить до виконання кожного замовлення, починаючи від створення дизайн-проекту і його візуалізації, закінчуючи оздоблювальними роботами, підбором меблів та аксесуарів.

Послуги ремонту під ключ

Наша студія має власний будівельно-ремонтний напрямок, що дозволяє нам реалізовувати дизайн-проекти під ключ. Це дозволить зняти з вас усі клопоти, пов’язані із закупівлями матеріалів, вибором підрядників і співробітників, контролем процесу і дати 100% гарантію чіткої реалізації підготовленого дизайн-проекту.

Ми працюємо тільки після підписання договору, в якому будуть чітко обумовлені терміни виконання робіт, їх вартість, а також надана гарантія на виконані роботи. Саме тому ви можете бути впевнені в результаті.

Фахівці Tico Dim готові виконувати замовлення з різною складністю, починаючи від дизайнерського ремонту квартири зі змінами в плануванні квартири, закінчуючи монтажем всіх інженерних систем.

Закупівлі матеріалів для ремонту квартири під ключ

Крім самого ремонту, студія Tico Dim бере на себе закупівлю всіх необхідних матеріалів, меблів та освітлення. Зверніть увагу, що все буде підібрано в рамках обумовленого бюджету.

Наші дизайнери поєднують кращі варіанти оздоблення так, щоб домогтися максимального результату при мінімальних витратах. Важливо і те, що ми вже маємо в своєму арсеналі списки кращих постачальників, які готові запропонувати нам найбільш вигідні ціни, тому ви економите не тільки власний час, а й гроші.

Чому варто замовити ремонт під ключ саме у нас?

  • Ми пропонуємо вам комплексну співпрацю. Наші фахівці готові працювати з вашою квартирою, будинком або офісом, починаючи з проекту і закінчуючи вибором аксесуарів. Все, що потрібно від вас в цей момент – висловити свої побажання, затвердити дизайн-проект і бюджет ремонту, решта за нами;
  • У нашій команді кращі майстри та виконавці, які зроблять усе якісно і точно в термін;
  • Закупівля матеріалів з нами – це швидко, просто і вигідно. Дизайнери точно розрахують необхідну кількість оздоблювальних матеріалів, підберуть найкращі варіанти і зв’яжуться з надійними постачальниками.
  • Гарантія якості. Ми починаємо свою співпрацю з підписання договору, в якому будуть прописані терміни виконання робіт, їх вартість та всі нюанси, пов’язані з ремонтом під ключ. Саме тому ви можете бути спокійні і впевнені, що все пройде без неприємних сюрпризів.

Ремонт квартири під ключ з Tico Dim – це втілення мрії без зайвих витрат часу та нервів.