Міф № 1. Дизайн — це просто красиві картинки

Окрім візуальної естетичної складової, насамперед дизайн інтер’єру вирішує функціональні завдання: планування, зонування, розстановка меблів і техніки, відповідно до законів ергономіки та антропометрії. Дизайнеру необхідно врахувати смаки, звички і спосіб життя замовника, архітектурні особливості квартири, бюджет, скласти всю проектну документацію, підібрати постачальників меблів, матеріалів і багато іншого.

 

Міф № 2. Дизайн інтер’єру квартири — це дуже довго та дорого.

Так, у наш час будь-який ремонт квартири — це завжди значні капіталовкладення і вартість дизайн-проекту інтер’єру найчастіше становить дуже маленький відсоток від суми ремонту в цілому. Крім того, створення дизайн-проекту до початку ремонтних робіт дозволить вам заощадити значну кількість коштів у ході ремонту. Розрахунок необхідної кількості матеріалів дозволить вам не переплачувати за зайві квадратні метри і кілограми. Ви будете позбавлені від переробок, які неминучі в ході ремонту без дизайн-проекту.

А також завдяки проекту, у вас будуть чіткі плани розкладки підлог, конструкцій на стелі, розкладки плитки по стінах в санвузлах та на кухні, схеми розміщення необхідних розеток, точок освітлення та інших комунікацій, що тільки впорядковує і прискорює робочий процес.

 

Міф № 3. Дизайнером може стати будь-яка людина з хорошим смаком

Звичайно, всі ми дорослі люди з вже сформованим смаком і уявленнями про те, як повинен виглядати наш будинок, де і що повинно стояти. Але дизайнер крім цього володіє ще масою професійних знань, які допоможуть зробити ваш будинок не тільки красивим, але і функціональним.  А також, вертаючись за дизайн-проектом до студії у вашому розпорядженні буде не лише один дизайнер, а ще архітектор, який грамотно працює над планувальними рішеннями та створює всі необхідні робочі креслення для подальших ремонтних робіт.

 

Міф № 4. Дизайнери вибирають лише дорогі італійські меблі та сантехніку.

Розробка дизайн-проекту — це спільна робота дизайнера і замовника. Замовник на всіх етапах контролює і направляє ідеї дизайнера. Він заздалегідь вказує бюджет, в який повинен укладатися дизайнер і в ході розробки проекту вказувати на невідповідні йому за ціною предмети меблів або матеріали.

Коли проект готовий, фахівець складає кошторис на чистову обробку і перелік товарів для наповнення квартири: меблі, техніку, сантехніку, декор і так далі. У списку вказується вся інформація про товар, його вартість і де можна придбати.

 

Міф № 5. Дизайнер навряд чи зможе повністю мені догодити.

При професійному підході до розробки дизайн-проекту результат просто не може не сподобатися вам — адже він розробляється виключно на основі ваших побажань, на основі ваших відповідей на безліч заздалегідь продуманих питань, будуть враховані саме ваші уявлення про затишок, комфорт і красу.

 

 

 

 

img
img
img
img
img