Вже пройшов місяць як ми живемо в нашій новій квартирі і хочеться висловити подяку всім хто зробив затишок у нашому домі!

Хлопці і дівчата з Homewell великі молодці!! Все від найменших деталей зроблено дуже якісно і актуально: проект дизайну, пунктуальність і якість ремонтних робіт, актуальність і сучасність кожної частинки квартири! Тепер розумію, що самі б ми точно змогли зробити того, що зробили Ви, бо це величезна робота, яка потребує спеціальних знань і вмінь. Окреме дякую Василю і Віктору за професіоналізм, терплячість і почуття гумору! Homewell - Ви найкращі!!!

Людмила Бачинська
Посмотреть проект

Дуже задоволені роботою компанії

Дуже задоволені роботою компанії . Команда працює чітко, пунктуально, професійно. Після розробки дизайну залишилися більш , ніж задоволені. Рекомендували та будемо рекомендувати усім , хто планує робити ремонт!

Halyna Kostyrko-Babyniu
Посмотреть проект

Іноді трапляється любов з першого погляду...

Іноді трапляється любов з першого погляду... Саме так було у нас, коли вперше побачили роботи команди Homewell на просторах інтернету 🥰
Прийняли рішення: нам необхідно познайомитись ближче
Без єдиної тіні сумління можемо сказати, що все було ідеальним від першої нашої зустрічі до моменту передачі нам готового проекту.
Сказати, що ми закохані у цей проект, означає не сказати нічого)
В ході роботи з нами уточняли абсолютно усе: стильові рішення, кольорова гамма, роз‘яснення та варіанти вирішення усіх стильових та технічних моментів і навіть те, чи смакуватиме нам кава або чай, під час кожної з наших зустрічей
Працювати з вами було легко, приємно і звісно весело (ми любимо пожартувати, тому команда з почуттям гумору була для нас не менш важливою, ніж команда з досвідом)
Дякуємо величезне за спільні зусилля, виконану роботу, розуміння та підхід, і найголовніше: за житло нашої МРІЇ!
P.S. До нових зустрічей! 😉

Nataliia Havryliak
Посмотреть проект

Хотите оставить отзыв?

Если наша студия участвовала в исполнении вашего проекта - напишите об этом!

Отправить отзыв