Ви придбали квартиру, або переїхали в новий офіс і хочете комфортно облаштувати простір? Вам потрібен проект, а точніше дизайн-проект! Звісно, шукати тих, хто може його виконати, ви, швидше за все, будете в Інтернеті.

Але що робити, коли Google видає десятки результатів? Як серед них обрати найкращий варіант?

Існує кілька головних критеріїв, що допоможуть зробити безпомилковий вибір.

1. Ціна

Передусім, зверніть увагу на вартість послуг. Якщо вони значно нижчі за ринкові, це може вказувати на те, що за пропозицією стоїть початківець. Наприклад, випускник спеціалізованого закладу, який лише починає свій шлях у сфері дизайну. Доступна ціна може приваблювати, але в жодному випадку не гарантує якісного результату. Швидше навпаки: як і в будь-якій іншій галузі, тут діє правило «низька ціна — низька якість».

Висновок: Порівняйте ціни та оберіть виконавця, що пропонує ринкову вартість послуг

2. Досвід

Від критерію ціни переходимо до критерію досвіду. Адже його відсутність зазвичай і є причиною заниженої вартості послуг. Досвід у виконанні дизайн-проектів дозволяє уникнути типових помилок початківців, що надалі знижує кількість переробок та терміни виконання робіт. Щоб ви краще орієнтувалися, скільки часу займає виконання дизайн-проекту досвідченими професіоналами — в середньому це один місяць.

Висновок: щоб зберегти свій час та гроші, довіряйте професіоналам з багаторічним досвідом

3. Гарантії

Ще одне правило, яке допоможе з вибором: гарантії, які надає виконавець. Поставте йому одразу кілька запитань: «Чи укладаємо ми договір?», «Чи зможу я знайти запропоновані в дизайні матеріали у магазинах свого міста?», «Чи включатиме дизайн-проект не лише візуалізацію інтер’єру, а й інженерні рішення?» Ці запитання допоможуть вам зрозуміти, з ким ви маєте справу та обрати компанію, що надає гарантії вчасного та якісного виконання замовлення.

Висновок: Працюйте з тими, з ким можна укласти договір

4. Команда

Не всі знають, що для того, аби скласти повноцінний дизайн-проект, треба врахувати буквально сотні нюансів: від розведення електрики та сантехніки до візерунку керамічної плитки на підлозі. Тому гарна картинка візуалізації та загальний план-креслення приміщення практично нічим не допоможуть, коли справа дійде до ремонту. Щоб не потрапити в таку ситуацію, орієнтуйтеся на компанії, де працює команда спеціалістів, як-от: дизайнерів, інженерів, архітекторів, проектних менеджерів. Кожен з них виконує свою ланку роботи, застосовуючи спеціалізовані знання та досвід.

Висновок: Обирайте компанії, в яких над одним проектом працює кілька різнопланових спеціалістів

5. Реалістичність

Якщо виконавець пропонує вам дизайн-проект із підлогою з екзотичних порід дерева, які навіть не продаються в Україні, або обіцяє інтер’єр з елементами дизайну голлівудських маєтків, це саме той випадок, коли очікування будуть дуже далекими від реальності. Орієнтуйтеся на реалістичні пропозиції з поширеними матеріалами або елементами декору, які можна знайти на нашому ринку. Ідеальний варіант: коли виконавець може надати артикули використаних в дизайн-проекті меблів чи матеріалів.

Висновок: Обирайте реальні проекти, у яких вказано конкретні матеріали

Сподіваємося, завдяки цим порадам, ви знайдете саме тих, хто створить для вас «інтер’єр мрії» в найкоротші терміни та за оптимальною ціною.

Іван,CEO of TICO-DIM
img
img