Дизайн проект

Дуже важливо довірити дизайн інтер’єру досвідченим фахівцям, які врахують всі важливі моменти, прислухаються до ваших побажань і нададуть професійні рекомендації.
Наша команда готова запропонувати вам свої послуги. З дизайн студією Tico Dim ви будете на всі сто відсотків впевнені в результаті, адже ми знаємо, що першим пріоритетом при запуску нового проекту є точне розуміння всіх побажань клієнта.

Ремонт під ключ

Дуже часто, починаючи ремонт, люди губляться в різноманітності матеріалів, виборі майстрів і безлічі завдань, які вимагають постійного втручання. У команду Tico Dim ми підібрали кращих майстрів та виконавців робіт, а також найкращих дизайнерів і саме тому ми готові запропонувати вам таку послугу, як ремонт під ключ.

Завдяки ремонту під ключ від студії Tico Dim ви зможете отримати відмінний результат, не витрачаючи свій час і нерви. Всі умови будуть детально обговорені, наші фахівці прислухаються до ваших побажанням, і в досить короткі терміни втілюють все задумане в реальність.

Розумний будинок

Універсальна система управління та безпеки для сучасного житла – це розумний будинок. Завдяки їй ви можете контролювати все, від опалювальної системи і кондиціонування повітря до басейну з підігрівом, сигналізації або відеоспостереження, при цьому перебуваючи в будь-якій точці планети. Також вона включає в себе енергозберігаючі технології, які значно підвищать ефективність і комфорт проживання. Можете бути впевнені, що з такою системою «Розумний будинок» ви завжди будете в теплі, комфорті і у безпеці, економлячи сімейний бюджет і власний час, який краще витратити на спілкування з близькими.

Вентиляція і кондиціонування приміщень

Наша пропозиція по установці вентиляції і кондиціонування включає в себе сучасні та передові рішення. Ми готові працювати, як зі звичайними вентиляційними каналами і установками для будинку, так і високоякісними рішеннями для чистоти повітря в промислових приміщеннях.

Також для того щоб в будинку завжди були комфортні умови, варто подбати про кондиціонування повітря. Ми готові запропонувати вам встановлення сучасних кондиціонерів, теплообмінників з тепловими насосами або систем рекуперації тепла.

Шумоізоляція приміщення

Шум від автомобілів, гучні звуки сусідської стереосистеми або докучливі стуки каблуків над головою, можуть не просто заважати спокою і комфорту життя, а й зіпсувати нерви. Саме тому ми пропонуємо вам найбільш якісні матеріали для шумоізоляції. Найбільшою популярністю користуються матеріали з таким технічними характеристиками:

  • Шумоізоляція — 26 дБ при товщині 19 мм; 30 дБ при товщині 25 мм;
  • Товщина — 6, 9, 13, 19, 25, 32, 50 мм;
  • Щільність — від 45 до 65 кг / м3;
  • Колір — чорний.

Ви можете бути впевнені, що за допомогою цих матеріалів і правильного їх застосування, ви зможете позбутися від більшості побутових шумів середньої інтенсивності (робота телевізора або музика у сусідів, плач дитини, гучні дискусії і т.п.).

Будівництво будинку під ключ

Будівництво власного будинку для кожної людини дуже відповідальний та важливий життєвий етап і  якщо ви хочете, щоб це відбулося якісно, швидко і без зайвого стресу, то краще всього довірити це в руки професіоналів Tico Dim. Разом з вами ми створимо будинок вашої мрії, починаючи з проектування, закінчуючи розробкою дизайну і втіленням всього задуманого в життя.

Ми вже багато років співпрацюємо з надійними і професійними фахівцями. Наша команда готова виконати будівельні роботи будь-якої складності. Це дозволяє нам говорити про точні терміни виконання робіт, а також давати гарантію на їх якість. Вам не варто хвилюватися, все найскладніше ми беремо на себе і гарантуємо, що результат вас задовільнить.

Система опалення

Забезпечити в будинку комфорт і затишок без якісної опалювальної системи просто неможливо. Саме тому важливо довірити її проектування і монтаж в руки професіоналів. Наша команда займається монтуванням систем опалення та сантехніки більше 5 років. За цей час ми успішно реалізували велику кількість об’єктів. Завдяки такому досвіду і постійному розвитку ми готові гарантувати вам відмінний результат.

Просто довірте тепло і комфорт у вашому будинку в руки нашим професіоналам.

Система безпеки

Красивого ремонту з кращими інженерними рішеннями для систем опалення та кондиціонування, все одно недостатньо для комфортного та затишного життя. Крім того ви завжди повинні бути впевнені у безпеці. Сучасні системи безпеки представлені просто величезною кількістю обладнання і програмного забезпечення. У них досить легко заплутатися, тому краще довірити їх встановлення і налаштування у руки професіоналів. Наші фахівці готові встановити для вас:

  • сигналізації;
  • відеоспостереження;
  • системи охорони всього периметра;
  • протипожежні сигналізації з системою водяного, пінного або порошкового пожежогасіння.

З наявністю таких систем безпеки ви будете завжди почувати себе спокійно та захищено.